Naštartuj nový rok zdravším trávením

cleansing-pack2

Kľúčom ku zdraviu je zdravé vnútorné prostredie. Každý mesiac Vás oboznámim s postupom k tomu, aby sme sa lepšie cítili a boli zdravší.

3 kľúčové kroky: 1. Detoxikujeme /vyčistíme/, 2. balansujeme /vyrovnávame/ a 3. vyživujeme.

cleansing-pack-ringana

1. Cleansing Pack – Detoxikujeme

Stres a nevyvážená strava s nízkym obsahom vlákniny spomaľujú trávenie, metabolizmus, dostavuje sa únava a aj pocit plnosti.

Ukončujeme rozvracanie a únavu. Cleansing Ringana Pack dáva telu presne to, čo potrebuje: starostlivo vyvážené dávky vlákniny a aktivujúceho materiálu, ktoré obnovujú intenzitu a regulujú trávenie prirodzeným spôsobom.

Vláknina z citrónových vlákien a akácie v kombinácii s baobabom pomáha regulovať trávenie. Ovocie afrického baobabu obsahuje najmenej 44% vlákniny, z ktorých polovica je nerozpustná, čo je ideálny výživový doplnok pre zdravie čriev.

cleansing-pack2-ringana

Raz denne zrieďte obsah jedného vrecka vodou a pite pred jedlom. Potom pite ďalšie poháre vody počas dňa v rámci pitného režimu.

Počas prvých pár dní vezmite len polovicu vrecka tak, aby si vaše telo mohlo zvyknúť na extra vlákninu.

Ak je vaša strava s výnimočne nízkym obsahom vlákniny a / alebo máte problémy s trávením, môžete si v priebehu jedného dňa vypiť dve vrecká.

Vybrané zložky: baobab, vláknina z akácie, citrusová vláknina, Bacillus Coagulans.*

*Bacillus Coagulans – baktéria mliečneho kvasenia podobná laktobacilom a iným probiotickým baktériám. Zlepšuje trávenie a má preventívny vplyv na vznik ochorení.

 

Krok č. 2 – Balansujeme – už čoskoro…

Krok č. 3 – Vyživujeme – už čoskoro…

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára.