Staň sa Ringana partnerom a získaj FRESH date bag v hodnote 180€

spolupraca-ringana

Rok 2020 je už po letných prázdninách a my ho chceme ešte aktívne využiť i napriek aktuálnej náročnej situácii vo svete.

No aj v týchto ťažších časoch je možné sa aktívne pričiniť o vašu lepšiu budúcnosť, lebo RINGANA dbá hlavne o zachovanie zdravého životného prostredia a používanie produktov, ktoré naše životné prostredie nezaťažujú. Navyše s využitím osvedčeného online obchodného systému a špeciálnej individuálnej distribúcii produktov priamo zákazníkom je tento projekt schopný bezproblémovo fungovať aj v súčasnej situácii.

A teraz je tu špeciálna príležitosť! Od 1. do 30. septembra 2020 si každý nový zaregistrovaný partner nájde v štartovacom sete RINGANA Business Booster (registačný poplatok je 29€) atraktívne prekvapenie: praktickú tašku FRESH date bag compact s novým obsahom v hodnote až 180 €! Každý nový partner si takto môže overiť kvalitu a účinnosť produktov a bude dostatočne pripravený na rozbehnutie svojich aktivít s Ringanou!

Viac informácií o spolupráci a príležitosti zárobku nájdete na tejto stránke.

Pre registráciu ma kontaktujte ohľadom postupu – Dá sa to vyriešiť online alebo na jednom z našich Fresh Date (živá prezentácia – až po skončení  karantény). So štartovacím balíčkom ktorý obdržíte (kuriérom) po registrácii získate všetko čo potrebujete a môžete začať hneď. Bez základného kapitálu, bez rizika, bez nátlaku!

Ak by ste chceli získať ešte viac aktuálnych informácií, pravidelne prebiehajú online živé vysielania (webináre) ku ktorému sa môžete pripojiť cez počítač alebo mobil, no prístup k nim je len na pozvanie. Takže ma neváhajte kontaktovať a pozvánku na najbližší webinár Vám určite pošlem.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára.