Staň sa Ringana partnerom a získaj bonusový kredit v hodnote 70€

ringana-voucher-50-eur

Rok 2020 je už v plnom prúde a my ho chceme aktívne využiť i napriek aktuálnej náročnej situácii vo svete. Mnoho z nás začalo plánovať svoje cesty a dovolenky už začiatkom roka ale súčasná situácia zrejme zmení plány väčšine ľudí.

No aj v týchto napätých časoch je možné sa aktívne pričiniť o vašu lepšiu budúcnosť, lebo RINGANA dbá hlavne o zachovanie zdravého životného prostredia a používanie produktov, ktoré naše životné prostredie nezaťažujú. Navyše s využitím osvedčeného online obchodného systému a špeciálnej individuálnej distribúcii produktov priamo zákazníkom je tento projekt schopný bezproblémovo fungovať aj v súčasnej situácii.

A teraz je tu špeciálna príležitosť! Od 1. do 30. júna 2020 si každý nový zaregistrovaný partner nájde v štartovacom sete RINGANA Business Booster (registačný poplatok je 29€) atraktívne prekvapenie: exkluzívnu poukážku v hodnote až 70 €, ktorú môže využiť na nákup ľubovolných produktov v online shope RINGANA! Každý nový partner si takto môže overiť kvalitu a účinnosť produktov a bude dostatočne pripravený na rozbehnutie svojich aktivít s Ringanou!

Viac informácií o spolupráci a príležitosti zárobku nájdete na tejto stránke.

ringana-voucher-50-eur

 

ZAREGISTRUJTE sa TERAZ a získajte svoj štartovací bonus 70 EUR !

Pre registráciu ma kontaktujte ohľadom postupu – Dá sa to vyriešiť online alebo na jednom z našich Fresh Date (živá prezentácia – až po skončení  karantény). So štartovacím balíčkom ktorý obdržíte (kuriérom) po registrácii získate všetko čo potrebujete a môžete začať hneď. Bez základného kapitálu, bez rizika, bez nátlaku!

Ak by ste chceli získať ešte viac aktuálnych informácií, pravidelne prebiehajú online živé vysielania (webináre) ku ktorému sa môžete pripojiť cez počítač alebo mobil, no prístup k nim je len na pozvanie. Takže ma neváhajte kontaktovať a pozvánku na najbližší webinár Vám určite pošlem.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára.