Zubný olej Ringana – Účinok bol potvrdený!

ringana-zubny-olej-fresh

ČERSTVÝ Zubný olej na čistenie zubov? Funguje To! Olej na zuby Fresh Tooth OIL od spoločnosti RINGANA bol testovaný v dvoch vedeckých aplikačných štúdiách.

Výsledok: Výrazne znižuje plak a zabraňuje gingivitíde (zápal ďasien).

Prvý zubný olej na čistenie zubov a ťahanie oleja (oil pulling). Jeho účinok sa skúmal a potvrdil v dvoch štúdiách. V zubnej štúdii sa ukázalo, že olej na zuby Tooth OIL:

  • v porovnaní s tradičnými zubnými pastami môže znížiť plak o 60,9%
  • a znížiť zápal ďasien až o 55,7%.

Trend: ťahanie oleja (oil pulling)

Ťahanie oleja je stále v móde. Nové produkty sa objavujú stále, ale olejom na zuby fresh Tooth Oil od spoločnosti RINGANA si môžete zuby skutočne účinne očistiť a dostatočne chrániť zuby a ďasná. Toto sa skúmalo  a potvrdilo v dvoch stomatologických štúdiách.

Ako?

V prvej štúdii používali subjekty okrem klasickej zubnej pasty aj zubný olej, a v druhej štúdii namiesto konvenčnej zubnej pasty iba zubný olej Ringana. Zuby si čistili dvakrát denne počas štyroch týždňov. Na začiatku a na konci štúdie sa uskutočnilo zubné vyšetrenie. Bolo skontrolované, či sa vyskytlo menej alebo viac plaku a či boli ďasná zdravšie alebo nie.

Aký bol výsledok ?

Posúdenie ústnej hygieny sa uskutočnilo zbieraním rôznych ukazovateľov, medzi ktoré patrí napríklad výskyt plaku (mikrobiálny plak) a gingivitída (zápal ďasien). Index plakov poskytuje snímku posledných čistiacich operácií.

Prvá štúdia, ktorá okrem zubnej pasty používala aj olej na zuby FRESH, preukázala 12,1% zníženie plakového indexu a 34,3% zníženie gingivitídy.

V druhej štúdii, v ktorej bola zubná pasta vynechaná a na ústnu hygienu bol použitý iba zubný olej Tooth Oil Ringana, boli výsledky oveľa lepšie ako v prvej štúdii. To ukázalo 60,9% zníženie plakového indexu a až 55,7% zníženie gingivitídy.

> Kúpiť online priamo z RINGANA

 

Zdroj: Ringana.com

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely spracovania tohto komentára.