RINGANA  ADDS

Nadstavbová starostlivosť o pleť

 

RINGANA ADDS - Nadstavbová starostlivosť o pleť

Všetky Ringana produkty obsahujú 100% prírodných látok. Technicky už nie je možné pridať do čerstvej Ringana kozmetiky viac cenných zložiek. Ďalším krokom bol vznik Ringana ADDS.

Tri High-tech produkty - Ringana ADDS glow, ADDS effect a ADDS repair zaistia najvyššiu účinnosť v spojení s Hydratačným sérom alebo Sérom proti vráskam. Tie na seba naviažu cenné zložky a dopravia ich do hĺbky pokožky. Tým zaistia ich maximálnu účinnosť.

Ringana ADDS effect

Starnutie, únava, ťažké životné fázy, menopauza. Ako rýchlo a viditeľne sa nám vytvoria vrásky závisí nielen na génoch, ale aj na vonkajších podmienkach a životnom štýle.

Najlepšia protistrana - Ringana ADDS effect - SOS produkt pre okamžité spevnenie a vyhladenie! Obsiahnuté inovatívne látky prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a vyhladzujú vzniknuté vrásky.

Vybrané zložky: Výťažok z červenej riasy, medené peptidy, acmella oleracea- výťažok sa považuje za prírodnú alternatívu botoxu, copper lysinate.

Obsah balenia: 15 ml.

Cena: 51,50 €

Náš tip: Najlepšie výsledky dosiahnete, ak kombinujete sérum proti vráskam (na obrázku vľavo) s efektom RINGANA ADDS (na obrázku vpravo).


Posledné články z blogu

fresh-date-2019

RINGANA v Bratislave - živá prezentácia produktov

Využite skvelú príležitosť osobne sa oboznámiť s jedinečnými výrobkami a konceptom firmy Ringana v Bratislave už  5. apríla 2019. Ochutnajte a vyskúšajte naše výrobky na…

Čítať celý článok ...
interbeauty_2019

Ringana na Interbeauty v Inchebe - srdečne Vás pozývame

Srdečne Vás pozývame do nášho Ringana stánku na Interbeauty do Incheby. Zoznámte sa s jedinečnými výrobkami - čerstvou kozmetikou a vitálnymi doplnkami výživy. Tešíme sa…

Čítať celý článok ...
cleansing-pack2

Naštartuj nový rok zdravším trávením

Kľúčom ku zdraviu je zdravé vnútorné prostredie. Každý mesiac Vás oboznámim s postupom k tomu, aby sme sa lepšie cítili a boli zdravší. 3 kľúčové…

Čítať celý článok ...