RINGANA  ADDS

Nadstavbová starostlivosť o pleť

 

RINGANA ADDS - Nadstavbová starostlivosť o pleť

Všetky Ringana produkty obsahujú 100% prírodných látok. Technicky už nie je možné pridať do čerstvej Ringana kozmetiky viac cenných zložiek. Ďalším krokom bol vznik Ringana ADDS.

Tri High-tech produkty - Ringana ADDS glow, ADDS effect a ADDS repair zaistia najvyššiu účinnosť v spojení s Hydratačným sérom alebo Sérom proti vráskam. Tie na seba naviažu cenné zložky a dopravia ich do hĺbky pokožky. Tým zaistia ich maximálnu účinnosť.

Ringana ADDS effect

Starnutie, únava, ťažké životné fázy, menopauza. Ako rýchlo a viditeľne sa nám vytvoria vrásky závisí nielen na génoch, ale aj na vonkajších podmienkach a životnom štýle.

Najlepšia protistrana - Ringana ADDS effect - SOS produkt pre okamžité spevnenie a vyhladenie! Obsiahnuté inovatívne látky prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a vyhladzujú vzniknuté vrásky.

Vybrané zložky: Výťažok z červenej riasy, medené peptidy, acmella oleracea- výťažok sa považuje za prírodnú alternatívu botoxu, copper lysinate.

Obsah balenia: 15 ml.

Cena: 52,50 €

Náš tip: Najlepšie výsledky dosiahnete, ak kombinujete sérum proti vráskam (na obrázku vľavo) s efektom RINGANA ADDS (na obrázku vpravo).


Posledné články z blogu

ringana-voucher-50-eur

Staň sa Ringana partnerom a získaj bonusový kredit v hodnote 70€

Rok 2020 je už v plnom prúde a my ho chceme aktívne využiť i napriek aktuálnej náročnej situácii vo svete. Mnoho z nás začalo plánovať…

Čítať celý článok ...
FRESH_cream_rich

Akčné ceny na vybrané špičkové produkty (len do 8. mája)

Vďaka aktuálnej RINGANA akcii si môžete starostlivosť o pleť optimálne prispôsobiť potrebám vašej pokožky - alebo typu pleti. Bez ohľadu na to, ktorý z troch…

Čítať celý článok ...
ringana-partner

Akcia ku Dňu matiek (10. mája) - bonus až 30€

Nezabudnite – 10. mája je Deň matiek! Neviete, čím potešiť mamičku v tento jej sviatok? Darčeková poukážka RINGANA je vždy tou pravou voľbou!  Nepoteší len…

Čítať celý článok ...