Produkty RINGANA pre Šport a Fitness

SPORT Push, Protein, Boost & SPORT Go

Prírodná sila pre amatérskych športovcov aj profesionálnych atlétov. RINGANA SPORT optimálne pripraví telo na šport, aktivuje nové rezervy a uľahčí regeneráciu. Objavte výnimočné produkty SPORT PushProteinBoost a SPORT Go.

  • SPORT push - Rýchlejšie, vyššie, ďalej – jedinečné zloženie SPORT push vyťaží z vášho tela to najlepšie. Dokonalá kombinácia účinných látok aktivuje energetické rezervy tela pre maximálny výkon a zároveň ho chráni pred voľnými radikálmi.
  • SPORT boost - Osvieži vďaka jedinečnej ovocnej chuti, dodá telu potrebné tekutiny a doplní zásoby glykogénu sacharidmi s rôznymi dĺžkami reťazca. Či už pred, počas alebo po športe - tento izotonický nápoj dáva telu všetko potrebné pre maximálny výkon.
  • SPORT protein - Vegánsky proteínový nápoj s prírodnými prísadami zaisťuje prvotriedny výkon bez umelých príchutí, sladidiel alebo syntetických prísad. Vďaka jedinečnej kombinácii rôznych druhov rastlinných bielkovín má nápoj SPORT protein ideálnu biologickú hodnotu a poskytuje telu dlhodobý prísun bielkovín.
  • SPORT go - Jedinečný prípravok na regeneráciu namáhaných svalov po športovej aktivite. Špeciálne rastlinné výťažky sa postarajú o príjemný a dlhotrvajúci hrejivý efekt a novú silu. V kombinácii s masážou má SPORT go spevňujúci účinok na pokožku a dokáže efektívne uvoľniť napäté svaly.

 

>> Kúpiť online priamo z RINGANA


Posledné články z blogu

ringana-voucher-50-eur

Staň sa Ringana partnerom a získaj bonusový kredit v hodnote 70€

Rok 2020 je už v plnom prúde a my ho chceme aktívne využiť i napriek aktuálnej náročnej situácii vo svete. Mnoho z nás začalo plánovať…

Čítať celý článok ...
FRESH_cream_rich

Akčné ceny na vybrané špičkové produkty (len do 8. mája)

Vďaka aktuálnej RINGANA akcii si môžete starostlivosť o pleť optimálne prispôsobiť potrebám vašej pokožky - alebo typu pleti. Bez ohľadu na to, ktorý z troch…

Čítať celý článok ...
ringana-partner

Akcia ku Dňu matiek (10. mája) - bonus až 30€

Nezabudnite – 10. mája je Deň matiek! Neviete, čím potešiť mamičku v tento jej sviatok? Darčeková poukážka RINGANA je vždy tou pravou voľbou!  Nepoteší len…

Čítať celý článok ...