Produkty RINGANA fresh

Fresh life - So Fresh - v starostlivosti o pleť a telo už žiadne kompromisy,
už iba priama čerstvá cesta - Bio * Eko * Vegan produkty pre každého.

Upozornenie: Toto nie je oficiálna webstránka spoločnosti RINGANA GmbH, ale webstránka nezávislého Partnera Ringana. Vzhľadom k autorkým právam a ochrane firemnej značky sú tu uvedené informácie len osobnou interpretáciou nezávislého partnera Ringana a pre oficiálne informácie je potrebné navštíviť oficiálne webstránky Ringana.

4 dôvody pre produkty Ringana:

1.)  100 % Čerstvosť - So Fresh

Výrobky Ringana majú krátky dátum spotreby. To je dôkaz absolútnej sviežosti a čerstvosti. Vďaka koncepcii čerstvosti je možné použiť aj silné a vysoko antioxidačné rastlinné zložky, ktoré sa nedajú použiť v konvenčne konzervovaných výrobkoch.

Bežné kozmetické prípravky obsahujú konzervačné látky, parfumy, farbivá, minerálne oleje alebo formaldehyd. Tieto látky sú v kozmetike zbytočné, zabezpečujú hlavne trvácnosť.

V čom sa líši ČERSTVÁ prírodná kozmetika od BEŽNEJ prírodnej kozmetiky?

Čerstvé suroviny sú dovezené do výroby, kde sa hneď čerstvé spracujú a bez skladovania sú dodané priamo zákazníkovi. Bez použitia konzervačných látok. Čerstvosť surovín je dôležitá pre zachovanie cenných látok, ktoré by konzervačným procesom stratili zo svojho účinku. Preto majú Ringana produkty kratšiu dobu spotreby a nenájdete ich na pultoch obchodov a v skladoch predajní.

2.)  100% Účinok

Čistý účinok - žiadna chémia - vegan kozmetika.

Koža je jeden z našich najväčších orgánov. Mala by chrániť naše vnútorné prostredie pred škodlivinami zvonka. Ale my cielene a vedome denne prijímame cez našu kožu veľký počet chemikálií. Vedome a dobrovoľne si ich dokonca sami aplikujeme tým, ak používame kozmetiku s množstvom látok, ktoré naše telo nepotrebuje a ktoré mu dokonca škodia. Sú ukryté v krásnych téglikoch a flakónikoch s krémami, ktoré väčšina ľudí denne používa. A dokonca aj deti!

Všetko čo na seba natrieme sa nám po pár sekundách vstrebáva do pokožky, do vlásočníc a následne do krvného obehu, ktorý nám koluje po celom tele. Po rokoch používania škodlivín sa to jedného dňa premietne na zdravotnom stave.

Krémy a vegan kozmetika od Ringany obsahujú iba zložky, ktoré naše telo využije bez odpadu, bezo zvyšku a bez chémie. RINGANA výrobky sú "bio", "eko" aj "vegan".

3.)  100% Udržateľnosť

Ochrana prírodných zdrojov a ochrana životného prostredia je najvyššou prioritou firmy. Ringana koná ekologicky a eticky. Začína to pestovaním a nákupom surovín, pokračuje vo vegánskej výrobe bez skúšok na zvieratách až po recykláciu obalov.

4.)  100% etika

  • rešpekt k ľuďom
  • rešpekt k zvieratám
  • rešpekt k prírode
  • rešpekt ku planéte

Ako a kde je možné kúpiť si Ringana výrobky?

Ringana výrobky je možné zakúpiť si prostredníctvom Ringana Partnerov osobne, alebo priamo cez web v internetovom online obchode RINGANA a budú vám dodané priamo domov aj na Slovensko.

My vám samozrejme radi pomôžeme s výberom vhodných produktov. Produkty si môžete objednať cez našu partnerskú stránku prostredníctvom e-shopu online alebo vám ich sami objednáme a zaistíme ich dodanie priamo na vašu adresu. Pohodlne a bez starostí - neváhajte nás kontaktovať.

Produkty firmy Ringana prechádzajú neustálou inováciou a v laboratóriách sa pracuje na ich zlepšeniach deň za dňom. Sortiment sa v určitých etapách obmieňa za ešte inovativnejší a dokonalejší.  

V dnešnej dobe má RINGANA v ponuke 6  kategórií vyrobkov:   

  • RINGANA FRESH - ČERSTVÁ starostlivosť o pleť, vlasy a pokožku tela
  • RINGANA ADDS - nadstavbová starostlivosť o pleť
  • RINGANA PACKS - VITÁLNE výživové balíčky - doplnky stravy
  • RINGANA CAPS - VITÁLNE  výživové doplnky - kapsuly
  • RINGANA DRINKS - ČERSTVÉ napoje
  • RINGANA  SPORT - špeciálne doplnky a výrobky pre športovcov 

Informácie k vybraným produktom:

Sortiment výrobkov firmy Ringana je veľmi široký, webstránku a informácie o produktoch priebežne dopĺňame a aktualizujeme. Ak Vás zaujíma kompletný sortiment Fresh výrobkov Ringany akciové ponuky a novinky, všetky potrebné informácie si môžete  pozrieť na www.ringana.com

Čerstvá starostlivosť o pleť Ringana Fresh

Čerstvá starostlivosť o pleť - Ringana Fresh

Kompletná sada Ringana Fresh

Čerstvá starostlivosť o pleť pozostáva z produktov: Fresh Cleanser - Čistiace mlieko, Fresh Tonic Pure - Čistiace tonikum, Fresh Tonic Calm - Upokojujúce tonikum, Fresh Cream - Čerstvý denný krém na tvár a dekolt.

ringana-zubny-olej-fresh

FRESH TOOTH OIL - čerstvý Zubný olej

Čerstvý zubný olej je jedným z kultových produktov značky. Čistý a prírodný olej na zuby (vegan) obsahuje sezamový olej, kurkumu, eukalyptový olej... oleje viažu na seba baktérie v ústnej dutine. Ringana ale ide o krok ďalej a ponúka zubný olej, ktorý nahrádza zubnú pastu.

ringana-sport-boost-push

Prípravky RINGANA pre Šport a Fitness

Prírodná sila pre amatérskych športovcov aj profesionálnych atlétov. RINGANA SPORT optimálne pripraví telo na šport, aktivuje nové rezervy a uľahčí regeneráciu.

Objavte výnimočné produkty SPORT Push - aktivuje energetické rezervy tela pre maximálny výkon, Protein - Vegánsky proteínový nápoj, Boost - izotonický nápoj dáva telu všetko potrebné pre maximálny výkon a SPORT Go - jedinečný prípravok na regeneráciu namáhaných svalov.

FRESH-opalovaci-krem-SPF20

FRESH opaľovací krém SPF 20

Chráni a stará sa o pokožku na slnku. Vodeodolný a nanočasticový prípravok s SPF 20 používa prírodné minerálne filtre.

Výsledkom je rovnomerné opálenie a intenzívna všestranná ochrana proti starnutiu pokožky vyvolanej slnkom. Ideálne pre každého, kto nechce používať syntetické UV filtre.

Vodeodolný a Okamžitá ochrana UVA a UVB.

Deodorant Ringana fresh

FRESH DEODORANT - Čerstvý deodorant

Deodorant Ringana fresh je spoľahlivý pri používaní, výživný a obzvlášť jemný k pokožke vďaka krémovej textúre. Krém chráni pred nežiadúcou tvorbou zápachu bez kritických hliníkových solí a podporuje prirodzenú funkciu regulácie potu pokožky.

Neobvyklá aplikačná forma krému bola zvolená nielen preto, aby bol dezodorant správne nanesený, ale tiež aby poskytla pokožke rastlinné oleje a prírodné zvlhčovadlá. Citlivej koži v podpaží dodáva výživné lipidy.

Lemon verbena, oranžová ovocná voda a sóda majú deodorizujúci účinok a zabraňujú pachu.

ringana-telove-mlieko-fresh

FRESH BODY MILK - Čerstvé telové mlieko

Získa si Vás príjemnou vôňou a zamatovým zložením. Ak ho raz použijete, už ho budete chcieť mať navždy.

Je vhodné na aplikáciu na celé telo, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit.

Čerstvé telové mlieko Ringana je špeciálne vyvinuté pre potreby suchej pokožky. Vyživuje, upokojuje a zvláčňuje pokožku celého tela.

Obsahuje vysokokvalitné rastlinné oleje, poskytuje intenzívnu pohodu a pružnosť pre vašu pokožku.

 

Čerstvý balzam na ruky

FRESH HAND BALM - Čerstvý balzam na ruky

Intenzívne vyživujúci balzam poskytuje ochranu a starostlivosť o vaše ruky a nechty.

Upokojuje a regeneruje pokožku a obnovuje elasticitu. Obsahuje cenné oleje z chia, malín a amaratových semien. Výťažky z pupeňov majú výnimočný vyhladzovací efekt.

Špeciálna látka zo sedmokrásky zosvetľuje pigmentové škvrny.

 

 

ringana-fem

Ringana Caps - kapsuly

Produkty RINGANA CAPS sú špecialisti na individuálne potreby - či už na podporu pamäte, imunitného systému alebo lepšej mobility. Sú určené pre rôzne špecifické použitie rovnako pre ženy aj mužov.

sérum proti vráskam

Sérum proti vráskam - ANTI WRINKLE SERUM

Inteligentné sérum s dlhotrvajúcim účinkom.

Toto vysoko koncentrované sérum účinkuje rýchlo a dlhodobo vďaka vysoko účinným látkam. Kyselina hyaluronová, ectoin, carnosin efektívne dodávajú pleti energiu, aktivujú obnovu buniek a významne redukujú tvorbu vrások.

Špeciálna formulácia Ringana spôsobuje, že kožné bunky napodobňujú správanie mladých buniek. Okamžite budete mať čerstvý vzhľad.

fresh-effect-adds

RINGANA ADDS - Nadstavbová starostlivosť o pleť

Všetky Ringana produkty obsahujú 100% prírodných látok. Technicky už nie je možné pridať do čerstvej Ringana kozmetiky viac cenných zložíek. Ďalším krokom bol vznik Ringana ADDS.

Tri High-tech produkty - Ringana ADDS glow, ADDS effect a ADDS repair zaistia najvyššiu účinnosť v spojení s Hydratačným sérom alebo Sérom proti vráskam. Tie na seba naviažu cenné zložky a dopravia ich do hĺbky pokožky. Tým zaistia ich maximálnu účinnosť.

FRESH COOLING SPRAY - Čerstvý chladivý sprej

FRESH COOLING SPRAY - Čerstvý chladivý sprej

Čerstvý chladivý sprej RINGANA uľavuje nohám po celodennej námahe.

Vysoko účinné prírodné látky tlmia zápalové procesy, podporujú prekrvenie a spevnenie cievnej steny.

Zázvor a mäta sa postarajú o okamžité osvieženie, extrakt z jarovca aktivuje unavené a ťažké nohy a vráti späť ľahkosť do vášho kroku.

RINGANA MATCHA TEE

MATCHA TEE - Matcha čaj

RINGANA matcha čaj je pestovaný výlučne v BIO kvalite na japonskom ostrove Kyushu a je získaný z najcennejších častí matcha listu.

Jedinečná čajová zmes obsahuje rôzne prírodné aminokyseliny ako je L-theanin a kofein. Pitie matcha čaju okrem osvieženia mysle podporuje aj mladistvý vzhľad a žiarivú pleť.

V ponuke sú aj ďalšie špičkové Prírodné nápoje - RINGANA DRINKS vám každým dúškom dodajú to najlepšie, čo príroda ponúka. Viac sily a ľahkosti s prírodnými nápojmi.

Ringana vitálne doplnky stravy

RINGANA VITÁLNE doplnky stravy

Ringana Fresh Packs obsahuje: ANTIOX Pack - ochrana buniek, BALANCING Pack - vyrovnávací a CLEANSING Pack - čistiaci trávenie. Balenie obsahuje 26 sáčkov na 1x denné použitie. Podľa Ajurvedy potrebuje organizmus 26 dní na vnútornú obnovu.

Ringana neustále hľadá nové a ešte lepšie zložky. Majú oči otvorené po celom svete. Napríklad v produktoch používa vzácne quinoa klíčky z náhorných plošín Ánd. Tieto klíčky sú obzvlášť účinné, pretože majú zvýšený komplex vitamínu B.

Významným zástupcom z Afriky je strom baobab. Jeho ovocie obsahuje šesťkrát viac vitamínu C ako pomaranče, dvakrát toľko vápnika ako mlieko a súčasne len málo tuku. Acai bobule a Goji bobule poskytujú, okrem iného, neobmedzenú vitalitu v Ringana Pacs.

Tónovací krém - Tinted Fluid

RINGANA TÓNOVACÍ HYDRATAČNÝ KRÉM - TINTED MOISTURISER FLUID

Dokonalý make-up v každom ročnom období.

Prírodné pigmenty tohto unikátneho výrobku sa prispôsobia každému tónu pleti.

Výnimočnosť tohto výrobku spočíva v tom, že ako každý jeden výrobok firmy Ringana je úplne prírodný, bez akýchkoľvek chemických prísad, čiže nezaťažuje našu pokožku tváre a krku žiadnymi zdraviu škodlivými látkami, máte istotu, že si na tvár nanášate čerstvú kozmetiku, nie niekoľko mesiacov odstatú v regáloch obchodu.

Jedinečný vákuový systém balenia všetkých krémov Ringany, ktoré sa používajú na tvár zabezpečujú,že sa do vášho výrobku nedostane vzduch, čiže vám výrobok nezačne oxidovať a znehodnocovať sa.

Prírodné pigmenty, ktoré vyhovujú každému tónu pleti, poskytujú jemný odtieň. Výživné vlastnosti tohto produktu RINGANA sú dodávané z vysoko kvalitného kokosového oleja, silných olejov zo semien a výťažkov z pukov. Brezový cukor má výnimočne hydratačný účinok.

 

Ringana-štrukturálne lipidy

Štrukturálne lipidy

Zvláštna podpora pre pokožku s nízkym obsahom tukov.

Ringana - Štrukturálne lipidy sú obzvlášť vhodné na obnovenie jemnosti a pružnosti extra suchej pokožky. Poskytujú skvelú prvú pomoc aj v zime, kedy je koža podráždená častými prepínaniami medzi vnútornou a vonkajšou teplotou.

RINGANA Štrukturálne lipidy sú doplnkovou starostlivosťou o pleť.


Posledné články z blogu

spolupraca-ringana

Staň sa Ringana partnerom a získaj FRESH date bag v hodnote 180€

Rok 2020 je už po letných prázdninách a my ho chceme ešte aktívne využiť i napriek aktuálnej náročnej situácii vo svete. No aj v týchto…

Čítať celý článok ...
ringana-partner

Akcia ku Dňu matiek (10. mája) - bonus až 30€

Nezabudnite – 10. mája je Deň matiek! Neviete, čím potešiť mamičku v tento jej sviatok? Darčeková poukážka RINGANA je vždy tou pravou voľbou!  Nepoteší len…

Čítať celý článok ...
ringana-bratislava-m

RINGANA v Bratislave - predstavenie produktov a firmy (13.3.2020)

Skvelá správa pre zákazníkov, budúcich zákazníkov, partnerov a aj budúcich spolupracovníkov firmy Ringana! Firma Ringana otvára v apríli 2020 tri nové trhy pre svoje bezkonkurenčné…

Čítať celý článok ...