Tónovací Hydratačný krém - Tinted Moisturiser Fluid

Dokonalý make-up v každom ročnom období

RINGANA TÓNOVACÍ HYDRATAČNÝ KRÉM

Dokonalý make-up v každom ročnom období.

Prírodné pigmenty tohto unikátneho výrobku sa prispôsobia každému tónu pleti.

Výnimočnosť tohto výrobku spočíva v tom, že ako každý jeden výrobok firmy Ringana je úplne prírodný, bez akýchkoľvek chemických prísad, čiže nezaťažuje našu pokožku tváre a krku žiadnymi zdraviu škodlivými látkami, máte istotu, že si na tvár nanášate čerstvú kozmetiku, nie niekoľko mesiacov odstatú v regáloch obchodu.

Jedinečný vákuový systém balenia všetkých krémov Ringany, ktoré sa používajú na tvár zabezpečujú,že sa do vášho výrobku nedostane vzduch, čiže vám výrobok nezačne oxidovať a znehodnocovať sa.

Prírodné pigmenty, ktoré vyhovujú každému tónu pleti, poskytujú jemný odtieň. Výživné vlastnosti tohto produktu RINGANA sú dodávané z vysoko kvalitného kokosového oleja, silných olejov zo semien a výťažkov z pukov. Brezový cukor má výnimočne hydratačný účinok.

Ringana Tinted Moisturiser Fluid vyrovnáva nedokonalosti a dodáva vám výnimočne rovnomernú a žiarivú pleť. Vďaka inovatívnej štruktúre a prírodným ingredienciám vytvára nielen dokonalú pleť, ale aj ochranu pokožky s intenzívnou starostlivosťou.

Použite Tinted Moisturiser Fluid samostatne, alebo po aplikácii Cream Concentrate od firmy RINGANA. Ak je to potrebné, uistite sa, že Krémový Koncentrát je úplne absorbovaný ako prvý. Aplikujte výrobok na tvár "bodku po bodke" a jemne ho naneste na pokožku od stredu smerom von.

Pokrytie sa zvýši, ak opatrne poklepete malé množstvá tónovanej tekutiny na póry a nečistoty, ktoré sa skryjú dokonale.

Vybrané zložky: Kokosový olej, Brezový cukor, Amarantový olej, Borákový olej

Obsah balenia: 30 ml

Cena: 40,90 €


Posledné články z blogu

fresh-date-2019

RINGANA v Bratislave - živá prezentácia produktov

Využite skvelú príležitosť osobne sa oboznámiť s jedinečnými výrobkami a konceptom firmy Ringana v Bratislave už  5. apríla 2019. Ochutnajte a vyskúšajte naše výrobky na…

Čítať celý článok ...
interbeauty_2019

Ringana na Interbeauty v Inchebe - srdečne Vás pozývame

Srdečne Vás pozývame do nášho Ringana stánku na Interbeauty do Incheby. Zoznámte sa s jedinečnými výrobkami - čerstvou kozmetikou a vitálnymi doplnkami výživy. Tešíme sa…

Čítať celý článok ...
cleansing-pack2

Naštartuj nový rok zdravším trávením

Kľúčom ku zdraviu je zdravé vnútorné prostredie. Každý mesiac Vás oboznámim s postupom k tomu, aby sme sa lepšie cítili a boli zdravší. 3 kľúčové…

Čítať celý článok ...