Ringana Fresh Packs - VITÁLNE doplnky stravy

ANTIOX - BALANCING - CLEANSING

Ringana vitálne doplnky stravy

RINGANA VITÁLNE doplnky stravy

"Z toho, čo nám dala príroda, sme vybrali len to najlepšie a s tým sme priniesli naše Ringana Fresh Packs do života."

Ringana neustále hľadá nové a ešte lepšie zložky. Majú oči otvorené po celom svete. Napríklad v produktoch používa vzácne quinoa klíčky z náhorných plošín Ánd. Tieto klíčky sú obzvlášť účinné, pretože majú zvýšený komplex vitamínu B.

Významným zástupcom z Afriky je strom baobab. Jeho ovocie obsahuje šesťkrát viac vitamínu C ako pomaranče, dvakrát toľko vápnika ako mlieko a súčasne len málo tuku. Acai bobule a Goji bobule poskytujú, okrem iného, neobmedzenú vitalitu v Ringana Pacs.

Produkty Ringana obsahujú množstvo antioxidantov na báze rastlín, aminokyselín, mnohých iných vysoko účinných účinných látok - nechajte sa inšpirovať lákavou ponukou balíčkov Ringana. Každý z nich je majstrovské dielo samo o sebe, pretože pre vás vybrali a skombinovali len to najlepšie z najlepších.

Jeden Pack - balenie obsahuje 26 sáčkov na 1x denné použitie. Podľa Ajurvedy potrebuje organizmus 26 dní na vnútornú obnovu.

ANTIOX Pack - ochrana buniek

Každodenné problémy, ako je stres, zlá strava alebo nedostatok spánku môžu spôsobiť, že prirodzená obranyschopnosť (imunita) nášho tela sa vytratí. Pack Antiox s antioxidantmi rozpustnými vo vode podporuje imunitný systém a chráni bunky pred voľnými radikálmi.

Trio superpotravín - ACAI, GOJI a GRANÁTOVÉ jablko dodávajú koncentrovanú dávku živín a životne dôležitých látok.

Vybrané zložky: Acai, goji, extrakt z melóna s SOD *, extrakt z jablka a plodov bazy čiernej, granátové jablko

* SOD (superoxid dismutáza) je dôležitý, prirodzený, teda telu vlastný enzým a antioxidant.

  • cena: 1 bal ... 63,10 €  /260 g/
  • 3 bal ... 172,10 €

BALANCING Pack - vyrovnávací

Priveľa cukru, mäsa, kávy a alkoholu narúšajú rovnováhu organizmu a vedú k nadmernému okysľovaniu nášho tela. Produkt Balancing je perfektným zdrojom zásaditých látok, ktoré regulujú acido-bázickú rovnováhu. Balancing je “Zeleninový tanier” pre každodenné prečistenie a odľahčenie.

Vybrané zložky: riasy bohaté na chlorofyl, zelený jačmeň, kamut, vápnik, horčík, paradajky, Lucerna siata *

* Lucerna siata - strukovina, ktorá obsahuje veľké množstvo bielkovín a pre človeka všetkých 8 esenciálnych aminokyselín…..

  • cena: 1 bal ... 44,00 €  /260 g/
  • 3 bal ... 119,90 €

CLEANSING Pack - čistiaci trávenie

Nedostatok pohybu a nízka hladina vlákniny môžu spomaľovať trávenie. Cítime sa neprijemne a unavene. Podporné probiotiká a vláknina obsiahnuté v tomto produkte výrazne zlepšujú trávenie a podporujú vylučovanie škodlivín.

Vybrané zložky: baobab, vláknina z akácie, citrusová vláknina, Bacillus Coagulans *

* Bacillus Coagulans - baktéria mliečneho kvasenia podobná laktobacilom a iným probiotickým baktériám. Zlepšuje trávenie a má preventívny vplyv na vznik ochorení.

  • cena: 1 bal ... 61,90 €   /260 g/
  • 3 bal ... 168,60 €

 


Posledné články z blogu

fresh-date-2019

RINGANA v Bratislave - predstavenie produktov a firmy (22.11.2019)

Skvelá správa pre zákazníkov, budúcich zákazníkov, partnerov a aj budúcich spolupracovníkov firmy Ringana! Firma Ringana otvára v roku 2020 tri nové trhy pre svoje bezkonkurenčné…

Čítať celý článok ...
ringana-zubny-olej-fresh

Zubný olej Ringana - Účinok bol potvrdený!

ČERSTVÝ Zubný olej na čistenie zubov? Funguje To! Olej na zuby Fresh Tooth OIL od spoločnosti RINGANA bol testovaný v dvoch vedeckých aplikačných štúdiách. Výsledok: Výrazne…

Čítať celý článok ...
interbeauty_2019

Ringana na Interbeauty v Inchebe - srdečne Vás pozývame

Srdečne Vás pozývame do nášho Ringana stánku na Interbeauty do Incheby. Zoznámte sa s jedinečnými výrobkami - čerstvou kozmetikou a vitálnymi doplnkami výživy. Tešíme sa…

Čítať celý článok ...