Ringana Fresh Packs - VITÁLNE doplnky stravy

ANTIOX - BALANCING - CLEANSING

Ringana vitálne doplnky stravy

RINGANA VITÁLNE doplnky stravy

"Z toho, čo nám dala príroda, sme vybrali len to najlepšie a s tým sme priniesli naše Ringana Fresh Packs do života."

Ringana neustále hľadá nové a ešte lepšie zložky. Majú oči otvorené po celom svete. Napríklad v produktoch používa vzácne quinoa klíčky z náhorných plošín Ánd. Tieto klíčky sú obzvlášť účinné, pretože majú zvýšený komplex vitamínu B.

Významným zástupcom z Afriky je strom baobab. Jeho ovocie obsahuje šesťkrát viac vitamínu C ako pomaranče, dvakrát toľko vápnika ako mlieko a súčasne len málo tuku. Acai bobule a Goji bobule poskytujú, okrem iného, neobmedzenú vitalitu v Ringana Pacs.

Produkty Ringana obsahujú množstvo antioxidantov na báze rastlín, aminokyselín, mnohých iných vysoko účinných účinných látok - nechajte sa inšpirovať lákavou ponukou balíčkov Ringana. Každý z nich je majstrovské dielo samo o sebe, pretože pre vás vybrali a skombinovali len to najlepšie z najlepších.

Jeden Pack - balenie obsahuje 26 sáčkov na 1x denné použitie. Podľa Ajurvedy potrebuje organizmus 26 dní na vnútornú obnovu.

ANTIOX Pack - ochrana buniek

Každodenné problémy, ako je stres, zlá strava alebo nedostatok spánku môžu spôsobiť, že prirodzená obranyschopnosť (imunita) nášho tela sa vytratí. Pack Antiox s antioxidantmi rozpustnými vo vode podporuje imunitný systém a chráni bunky pred voľnými radikálmi.

Trio superpotravín - ACAI, GOJI a GRANÁTOVÉ jablko dodávajú koncentrovanú dávku živín a životne dôležitých látok.

Vybrané zložky: Acai, goji, extrakt z melóna s SOD *, extrakt z jablka a plodov bazy čiernej, granátové jablko

* SOD (superoxid dismutáza) je dôležitý, prirodzený, teda telu vlastný enzým a antioxidant.

  • cena: 1 bal ... 64,10 €  /260 g/
  • 3 bal ... 175,50 €

BALANCING Pack - vyrovnávací

Priveľa cukru, mäsa, kávy a alkoholu narúšajú rovnováhu organizmu a vedú k nadmernému okysľovaniu nášho tela. Produkt Balancing je perfektným zdrojom zásaditých látok, ktoré regulujú acido-bázickú rovnováhu. Balancing je “Zeleninový tanier” pre každodenné prečistenie a odľahčenie.

Vybrané zložky: riasy bohaté na chlorofyl, zelený jačmeň, kamut, vápnik, horčík, paradajky, Lucerna siata *

* Lucerna siata - strukovina, ktorá obsahuje veľké množstvo bielkovín a pre človeka všetkých 8 esenciálnych aminokyselín…..

  • cena: 1 bal ... 44,90 €  /260 g/
  • 3 bal ... 122,30 €

CLEANSING Pack - čistiaci trávenie

Nedostatok pohybu a nízka hladina vlákniny môžu spomaľovať trávenie. Cítime sa neprijemne a unavene. Podporné probiotiká a vláknina obsiahnuté v tomto produkte výrazne zlepšujú trávenie a podporujú vylučovanie škodlivín.

Vybrané zložky: baobab, vláknina z akácie, citrusová vláknina, Bacillus Coagulans *

* Bacillus Coagulans - baktéria mliečneho kvasenia podobná laktobacilom a iným probiotickým baktériám. Zlepšuje trávenie a má preventívny vplyv na vznik ochorení.

  • cena: 1 bal ... 63,10 €   /260 g/
  • 3 bal ... 172 €

 


Posledné články z blogu

ringana-voucher-50-eur

Staň sa Ringana partnerom a získaj bonusový kredit v hodnote 70€

Rok 2020 je už v plnom prúde a my ho chceme aktívne využiť i napriek aktuálnej náročnej situácii vo svete. Mnoho z nás začalo plánovať…

Čítať celý článok ...
FRESH_cream_rich

Akčné ceny na vybrané špičkové produkty (len do 8. mája)

Vďaka aktuálnej RINGANA akcii si môžete starostlivosť o pleť optimálne prispôsobiť potrebám vašej pokožky - alebo typu pleti. Bez ohľadu na to, ktorý z troch…

Čítať celý článok ...
ringana-partner

Akcia ku Dňu matiek (10. mája) - bonus až 30€

Nezabudnite – 10. mája je Deň matiek! Neviete, čím potešiť mamičku v tento jej sviatok? Darčeková poukážka RINGANA je vždy tou pravou voľbou!  Nepoteší len…

Čítať celý článok ...