Spolupráca a zárobok s RINGANA

Fresh life - So Fresh - v starostlivosti o pleť a telo už žiadne kompromisy,
 iba priama čerstvá cesta - Bio * Eko * Vegan produkty pre každého.

Upozornenie: Toto nie je oficiálna webstránka spoločnosti RINGANA GmbH, ale web nezávislého Partnera Ringana.

Zarábajte, bavte sa pri tom a spoznávajte príjemných a veselých ľudí.

spolupraca-ringanaFirma Ringana vstúpila v roku 2020 na Slovenský a Český trh! Svoje excelentné čerstvé výrobky ponúka formou Ringana partnerov, ktorí si do budúcna môžu vytvoriť celkom slušnú finančnú stabilitu a pekný príjem, či už popri zamestnaní, materskej dovolenke, prípadne časom aj ako hlavný príjem.

Dokonca aj v súčasnom neľahkom období karantény a rôznych obmedzení si môžete vytvoriť funkčný a dlhodobo prosperujúci biznis (alebo príjem popri zamestnaní) vďaka spoločnosti RINGANA!

Hľadáte vhodnú príležitosť práce s kozmetikou a doplnkami výživy, predaj kozmetiky, kozmetická poradkyňa apod. ? Skvelé, no v rámci spolupráce s Ringana nejde o "klasické" predajné aktivity, aké asi väčšina z nás pozná. Tu je to inak...

Keďže produkty firmy sú ČERSTVÉ (So Fresh), nemôžu stáť na pultoch v obchodoch, lekární ani v skladoch predajcov. Firma Ringana ich totiž dodáva priamo z výroby na adresu partnerov alebo zákazníkov. Veľkou výhodou tejto príležitosti je aj to, že produktov podobnej kategórie a kvality na trhu je minimum a preto tu prakticky nie je priama konkurencia.

Dnes má Ringana svojich partnerov už v 34 krajinách Európy

Mne osobne by bolo veľmi ľúto, ak by som sa napr. o 5 rokov obzrela a uvidela by som, čo som zameškala. Že som toho nebola súčasťou. Človek väčšinou ľutuje iba veci , ktoré neurobil. Pri tých ktoré urobil môže aspoň bilancovať, či a ako sa mu to podarilo.

Keďže toto je atraktívna možnosť zaujímavej spolupráce a zapojiť sa môžete bez veľkých investícií, neriskujete prakticky nič, takže vždy sa oplatí začať. A najlepšie hneď teraz! Práca a zárobok s kozmetikou Ringana a jej ďalšími jedinečnými produktami vás bude určite baviť.

Ak by ste chceli získať ešte viac aktuálnych informácií, pravidelne prebiehajú online živé vysielania (webináre) ku ktorému sa môžete pripojiť cez počítač alebo mobil, no prístup k nim je len na pozvanie. Takže ma neváhajte kontaktovať a pozvánku na najbližší webinár Vám určite pošlem.

Rada vám so všetkým pomôžem!

>>> KONTAKT


Posledné články z blogu

spolupraca-ringana

Staň sa Ringana partnerom a získaj FRESH date bag v hodnote 180€

Rok 2020 je už po letných prázdninách a my ho chceme ešte aktívne využiť i napriek aktuálnej náročnej situácii vo svete. No aj v týchto…

Čítať celý článok ...
ringana-partner

Akcia ku Dňu matiek (10. mája) - bonus až 30€

Nezabudnite – 10. mája je Deň matiek! Neviete, čím potešiť mamičku v tento jej sviatok? Darčeková poukážka RINGANA je vždy tou pravou voľbou!  Nepoteší len…

Čítať celý článok ...
ringana-bratislava-m

RINGANA v Bratislave - predstavenie produktov a firmy (13.3.2020)

Skvelá správa pre zákazníkov, budúcich zákazníkov, partnerov a aj budúcich spolupracovníkov firmy Ringana! Firma Ringana otvára v apríli 2020 tri nové trhy pre svoje bezkonkurenčné…

Čítať celý článok ...