Spolupráca a zárobok s RINGANA

Fresh life - So Fresh - v starostlivosti o pleť a telo už žiadne kompromisy,
 iba priama čerstvá cesta - Bio * Eko * Vegan produkty pre každého.

Upozornenie: Toto nie je oficiálna webstránka spoločnosti RINGANA GmbH, ale web nezávislého Partnera Ringana.

Zarábajte, bavte sa pri tom a spoznávajte príjemných a veselých ľudí.

spolupraca-ringanaFirma Ringana vstupuje v roku 2020 na Slovenský a Český trh! Svoje excelentné čerstvé výrobky ponúka formou Ringana partnerov, ktorí si do budúcna môžu vytvoriť celkom slušnú finančnú stabilitu a pekný príjem, či už popri zamestnaní, materskej dovolenke, prípadne časom aj ako hlavný príjem.

Dokonca aj v súčasnom krízovom období karantény a rôznych obmedzení si môžete vytvoriť funkčný a dlhodobo prosperujúci biznis (alebo príjem popri zamestnaní) vďaka spoločnosti RINGANA!

Ako je to možné? Jednoducho...

 • Vaši zákazníci si objednávajú produkty priamo z firmy, takže nie je potrebný žiadny osobný kontakt, stačí ich len vhodne informovať o produktoch, ktoré im prinesú úžitok a sú priateľské voči životnému prostrediu.
 • Vaši noví budúci spolupracovníci (Ringana partneri) taktiež nepotrebujú absolvovať osobné stretnutie na to aby sa mohli zapojiť do spolupráce! Jednoducho sa môžu zaregistrovať online (alebo ich môžete zaregistrovať online vy osobne) a informácie o tom ako postupovať a byť úspešný partner sa postupne dozvedia z online materálov a video webinárov, ktoré sa pravidelne vysielajú cez internet. Stačí sa na podrobnosti opýtať toho, kto Vám doporučil spoluprácu s Ringana.

Hľadáte vhodnú príležitosť práce s kozmetikou a doplnkami výživy, predaj kozmetiky, kozmetická poradkyňa apod. ? Skvelé, no v rámci spolupráce s Ringana nejde o "klasické" predajné aktivity, aké asi väčšina z nás pozná. Tu je to inak...

Keďže produkty firmy sú ČERSTVÉ (So Fresh), nemôžu stáť na pultoch v obchodoch, lekární ani v skladoch predajcov. Firma Ringana ich totiž dodáva priamo z výroby na adresu partnerov alebo zákazníkov. Veľkou výhodou tejto príležitosti je aj to, že produktov podobnej kategórie a kvality na trhu je minimum a preto tu prakticky nie je priama konkurencia.

Ringana svojich partnerov (nezávislých spolupracovníkov) odmeňuje vyplácaním provízií v závislosti na objeme objednávok ktoré sprostredkovali. Nik z nás si  nekupuje výrobky do tzv."medziskladu". Ringana partner pomáha zákazníkom objednať si daný tovar cez internet priamo domov, alebo im ho objednáva sám a produkty im následne doručí.

Dnes je Ringana už v 34 krajinách Európy a súčasný stav je cca 40 000 Ringana partnerov. Do roku 2020 má firma za cieľ zvýšiť toto číslo až na 100 000 partnerov, takže príležitosť je tu aj pre vás a mnoho ďalších. Či to už budete aj vy, záleží len od vás. Firma bude existovať aj s Vami, aj bez Vás. Ale prečo to neskúsiť?

Mne osobne by bolo veľmi ľúto, ak by som sa napr. o 5 rokov obzrela a uvidela by som, čo som zameškala. Že som toho nebola súčasťou. Človek väčšinou ľutuje iba veci , ktoré neurobil. Pri tých ktoré urobil môže aspoň bilancovať, či a ako sa mu to podarilo.

Keďže toto je atraktívna možnosť zaujímavej spolupráce a zapojiť sa môžete bez veľkých investícií, neriskujete prakticky nič, takže vždy sa oplatí začať. A najlepšie hneď teraz! Práca a zárobok s kozmetikou Ringana a jej ďalšími jedinečnými produktami vás bude určite baviť.

Ako NEPRÍSŤ o osobnú pomoc a podporu v spolupráci? 

Zaregistrovať do Ringany sa môže prakticky každý, stačí ísť na stránku Ringana a tam vyplniť registračný formulár a následne Vám príde registračný balíček, ktorý po prevzatí zaplatíte. Ak to ale urobíte bez priameho doporučenia nejakého Ringana Partnera, tak sa síce zaregistrujete do firmy ale prichádzate o veľmi dôležitú vec a to priamu osobnú pomoc a podporu od už existujúceho partnera, ktorý už má skúsenosti, informácie a overené postupy ako v spolupráci napredovať.

Takže určite odporúčam neregistrovať sa len tak "na slepo" ale uvieť pri registrácii konkrétne meno Ringana Partnera, od ktorého ste sa o tejto príležitosti dozvedeli, či už osobne alebo online ako napríklad na tejto webstránke.

 • REGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE SVOJ ŠTARTOVACÍ SET (aktuálna AKCIA pri registrácii -  bonus až 70€ ! )
  Jednoducho sa zaregistrujte (kontaktujte ma ohľadom postupu) - Dá sa to vyriešiť online alebo na jednom z našich Fresh Date (živá prezentácia). So štartovacím balíčkom ktorý obdržíte po registrácii získate všetko čo potrebujete, a môžete začať hneď. Bez základného kapitálu, bez rizika, bez nátlaku.
 • NAPLÁNUJTE SI VÁŠ VLASTNÝ FLEXIBILNÝ ČASOVÝ ROZPOČET
  Nastavíte si tempo a svoje vlastné osobné ciele. Získate presne to, čo chcete zarobiť - bez toho, aby ste museli uzavrieť nejaké záväzné zmluvy o obrate alebo investovať do toho vaše peniaze.
 • PONÚKAJTE PRODUKTY, V KTORÝCH MÁTE DÔVERU
  Na zabezpečenie čerstvosti posiela firma Ringana zásielku priamo vám alebo vášmu zákazníkovi.. To znamená pre vás: žiadny sklad, žiadny obchod a žiadne obavy z trvanlivosti.
 • UČTE SA S RINGANOU
  Nie ste sami - učte sa od svojho osobného inštruktora, navštevujte vzdelávacie semináre RINGANA Academy alebo RINGANA Fresh date, alebo využívajte on-line školenia na nete  a podeľte sa o svoje vedomosti o našich produktoch, ich vplyve, systéme partnerstva, sviežosti a našej filozofii s ostatnými.
 • ZÍSKAJTE INDIVIDUÁLNY CIEĽ
  Či už vreckové alebo na plný úväzok, o tom sami rozhodujete koľko presne chcete zarábať. Zapojte sa podľa svojich osobných potrieb, možností a cieľov.
 • VYTVORTE SI VLASTNÝ TÍM 
  Vytvorte si vlastný tím partnerov pod záštitou značky Ringana. Využite spoločnú silu svojho okruhu priateľov, sociálnych sietí a rovnako zmýšľajúcich ľudí ako vy.

Neváhajte sa mi ozvať a chyťte svoju príležitosť aj VY!

Ak by ste chceli získať ešte viac aktuálnych informácií, pravidelne prebiehajú online živé vysielania (webináre) ku ktorému sa môžete pripojiť cez počítač alebo mobil, no prístup k nim je len na pozvanie. Takže ma neváhajte kontaktovať a pozvánku na najbližší webinár Vám určite pošlem.

Rada vám so všetkým pomôžem!


Posledné články z blogu

ringana-voucher-50-eur

Staň sa Ringana partnerom a získaj bonusový kredit v hodnote 70€

Rok 2020 je už v plnom prúde a my ho chceme aktívne využiť i napriek aktuálnej náročnej situácii vo svete. Mnoho z nás začalo plánovať…

Čítať celý článok ...
FRESH_cream_rich

Akčné ceny na vybrané špičkové produkty (len do 8. mája)

Vďaka aktuálnej RINGANA akcii si môžete starostlivosť o pleť optimálne prispôsobiť potrebám vašej pokožky - alebo typu pleti. Bez ohľadu na to, ktorý z troch…

Čítať celý článok ...
ringana-partner

Akcia ku Dňu matiek (10. mája) - bonus až 30€

Nezabudnite – 10. mája je Deň matiek! Neviete, čím potešiť mamičku v tento jej sviatok? Darčeková poukážka RINGANA je vždy tou pravou voľbou!  Nepoteší len…

Čítať celý článok ...