Spolupráca a zárobok s RINGANA

Fresh life - So Fresh - v starostlivosti o pleť a telo už žiadne kompromisy,
 iba priama čerstvá cesta - Bio * Eko * Vegan produkty pre každého.

Upozornenie: Toto nie je oficiálna webstránka spoločnosti RINGANA GmbH, ale web nezávislého Partnera Ringana.

Zarábajte, bavte sa pri tom a spoznávajte príjemných a veselých ľudí.

spolupraca-ringana

S firmou Ringana ma zoznámila v júni 2018 moja kamarátka, ktorá žije v Rakúsku a v tom čase bola táto firma pre mňa úplne neznáma.

Ja som vôbec nehľadala prácu s kozmetikou a doplnkami výživy a k spolupráci som sa dostala iba vďaka tomu, že som si vyskúšala niekoľko výrobkov RINGANA a zistila som sama na sebe že sú skvelé, skutočne fungujú a aj ďalších ľudí to zaujalo a výrobky chceli vyskúšať.. 

Veľmi má oslovila filozofia firmy a vizionárstvo jej zakladateľa, ktorý už keď ju v roku 1996 zakladal, tak mal presnú predstavu o tom, že bude vyrábať kozmetiku, ktorá bude 100% čerstvá (bez parabenov, ropných látok plnidiel, stabilizátorov a inych chemických prisad, ktoré nepatria na pleť a na telo), ktorá bude 100% účinná, ktorá bude 100% udržateľná (bez vytvárania odpadu a bez znečisťovania prírody a spodných vôd) a bude dodržiavať 100% etiku ku vzťahu k ľuďom, ku zvieratám a k prírode.

Čo je pre mňa skutočne dôležité pri tejto spolupráci, že sama rozhodujem o tom ako intenzívne a v akom čase sa budem práci pre RINGANA venovať. Záleží iba na mne, ako aktívne sa do spolupráce zapojím a tým si viem priamo ovplyvňovať svoj postup v kariére a tiež s tým súviasiace zárobky.

Osobne to vnímam tak, že veľkou výhodou tejto príležitosti spolupracovať s RINGANA je aj to, že produktov podobnej kategórie a kvality je na trhu minimum a preto tu prakticky nie je priama konkurencia.

Veľmi ma prekvapilo, keď som sa dozvedela,  že Ringana má svojich partnerov už vo vyše 34 krajinách Európy a ja som o tom vôbec nikdy nepočula!

Mne osobne by bolo veľmi ľúto, ak by som sa napr. o 5 rokov obzrela a uvidela by som, čo som zameškala. Že som toho nebola súčasťou. Človek väčšinou ľutuje iba veci , ktoré neurobil. Pri tých ktoré urobil môže aspoň bilancovať, či a ako sa mu to podarilo.

Ak by ste chceli získať ešte viac aktuálnych informácií, pravidelne prebiehajú online živé vysielania (webináre) ku ktorému sa môžete pripojiť cez počítač alebo mobil, no prístup k nim je len na pozvanie. Takže ma neváhajte kontaktovať a pozvánku na najbližší webinár Vám určite pošlem.

Rada vám pomôžem!