Spolupráca a zárobok s RINGANA

Fresh life - Fresh way - v starostlivosti o pleť a telo už žiadne kompromisy,
 iba priama čerstvá cesta - Bio * Eko * Vegan produkty pre každého.

Upozornenie: Toto nie je oficiálna webstránka spoločnosti RINGANA GmbH, ale web nezávislého Partnera Ringana.

Zarábajte, bavte sa pri tom a spoznávajte príjemných a veselých ľudí.

spolupraca-ringanaFirma Ringana vstupuje v súčasnom období na Slovenský a Český trh. Svoje excelentné čerstvé výrobky ponúka formou Ringana partnerov, ktorí si do budúcna môžu vytvoriť celkom slušnú finančnú stabilitu a pekný príjem, či už popri zamestnaní, materskej dovolenke, prípadne časom aj ako hlavný príjem.

Hľadáte vhodnú príležitosť práce s kozmetikou a doplnkami výživy, predaj kozmetiky, kozmetická poradkyňa apod. ? Skvelé, no v rámci spolupráce s Ringana nejde o "klasické" predajné aktivity, aké asi väčšina z nás pozná. Tu je to inak...

Keďže produkty firmy sú ČERSTVÉ, nemôžu stáť na pultoch v obchodoch, lekární ani v skladoch predajcov. Firma Ringana ich totiž dodáva priamo z výroby na adresu partnerov alebo zákazníkov. Veľkou výhodou tejto príležitosti je aj to, že produktov podobnej kategórie a kvality na trhu je minimum a preto tu prakticky nie je priama konkurencia.

Ringana svojich partnerov (nezávislých spolupracovníkov) odmeňuje vyplácaním provízií v závislosti na objeme objednávok ktoré sprostredkovali. Nik z nás si  nekupuje výrobky do tzv."medziskladu". Ringana partner pomáha zákazníkom objednať si daný tovar cez internet priamo domov, alebo im ho objednáva sám a produkty im následne doručí.

Dnes je Ringana už v 34 krajinách Európy a súčasný stav je cca 40 000 Ringana partnerov. Do roku 2020 má firma za cieľ zvýšiť toto číslo až na 100 000 partnerov, takže príležitosť je tu aj pre vás a mnoho ďalších. Či to už budete aj vy, záleží len od vás. Firma bude existovať aj s Vami, aj bez Vás. Ale prečo to neskúsiť?

Mne osobne by bolo veľmi ľúto, ak by som sa napr. o 5 rokov obzrela a uvidela by som, čo som zameškala. Že som toho nebola súčasťou. Človek väčšinou ľutuje iba veci , ktoré neurobil. Pri tých ktoré urobil môže aspoň bilancovať, či a ako sa mu to podarilo.

Keďže toto je atraktívna možnosť zaujímavej spolupráce a zapojiť sa môžete bez veľkých investícií, neriskujete prakticky nič, takže vždy sa oplatí začať. A najlepšie hneď teraz! Práca a zárobok s kozmetikou Ringana a jej ďalšími jedinečnými produktami vás bude určite baviť.

 • REGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE SI SVOJ ŠTARTOVACÍ SET
  Jednoducho sa zaregistrujte (kontaktujte ma ohľadom postupu) - Dá sa to vyriešiť online alebo na jednom z našich Fresh Date (živá prezentácia). So štartovacím balíčkom ktorý obdržíte po registrácii získate všetko čo potrebujete, a môžete začať hneď. Bez základného kapitálu, bez rizika, bez nátlaku.
 • NAPLÁNUJTE SI VÁŠ VLASTNÝ FLEXIBILNÝ ČASOVÝ ROZPOČET
  Nastavíte si tempo a svoje vlastné osobné ciele. Získate presne to, čo chcete zarobiť - bez toho, aby ste museli uzavrieť nejaké záväzné zmluvy o obrate alebo investovať do toho vaše peniaze.
 • PONÚKAJTE PRODUKTY, V KTORÝCH MÁTE DÔVERU
  Na zabezpečenie čerstvosti posiela firma Ringana zásielku priamo vám alebo vášmu zákazníkovi.. To znamená pre vás: žiadny sklad, žiadny obchod a žiadne obavy z trvanlivosti.
 • UČTE SA S RINGANOU
  Nie ste sami - učte sa od svojho osobného inštruktora, navštevujte vzdelávacie semináre RINGANA Academy alebo RINGANA Fresh date, alebo využívajte on-line školenia na nete  a podeľte sa o svoje vedomosti o našich produktoch, ich vplyve, systéme partnerstva, sviežosti a našej filozofii s ostatnými.
 • ZÍSKAJTE INDIVIDUÁLNY CIEĽ
  Či už vreckové alebo na plný úväzok, o tom sami rozhodujete koľko presne chcete zarábať. Zapojte sa podľa svojich osobných potrieb, možností a cieľov.
 • VYTVORTE SI VLASTNÝ TÍM 
  Vytvorte si vlastný tím partnerov pod záštitou značky Ringana. Využite spoločnú silu svojho okruhu priateľov, sociálnych sietí a rovnako zmýšľajúcich ľudí ako vy.

Neváhajte sa mi ozvať a chyťte svoju príležitosť aj VY!

Rada vám so všetkým pomôžem!


Posledné články z blogu

fresh-date-2019

RINGANA v Bratislave - živá prezentácia produktov

Využite skvelú príležitosť osobne sa oboznámiť s jedinečnými výrobkami a konceptom firmy Ringana v Bratislave už  5. apríla 2019. Ochutnajte a vyskúšajte naše výrobky na…

Čítať celý článok ...
interbeauty_2019

Ringana na Interbeauty v Inchebe - srdečne Vás pozývame

Srdečne Vás pozývame do nášho Ringana stánku na Interbeauty do Incheby. Zoznámte sa s jedinečnými výrobkami - čerstvou kozmetikou a vitálnymi doplnkami výživy. Tešíme sa…

Čítať celý článok ...
cleansing-pack2

Naštartuj nový rok zdravším trávením

Kľúčom ku zdraviu je zdravé vnútorné prostredie. Každý mesiac Vás oboznámim s postupom k tomu, aby sme sa lepšie cítili a boli zdravší. 3 kľúčové…

Čítať celý článok ...